google maps blog

Google Yorum Satın Al

Google Yorum satın al seçeneği için işletme sahipleri işletmelerinin değerlerini internet üzerinden yükseltmektedir. Bu işlem yalnızca Google Maps üzerinde işletmesi bulunan kişiler için yapılır. Google Maps, harita veya navigasyon olarak bilinen Android işlemcili telefonlarda yüklü olarak bulunan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanma amacı kişilerin bulunduğu noktadan gidecekleri noktaya kısa ve güvenli yollar bulmaktadır. Bu yolları kişiler seçeneklerine göre yürüme, özel araç, toplu taşıma veya bisiklet olarak değiştirilebilir. Uygulama içerisinde gidilecek yolun kilometresi ve varılacak zamanı net bir şekilde görmek de mevcuttur. Bunun dışında ise sesli komut özelliği de uygulamada bulunur.

Sesli komut özelliği sürücüler için geliştirilmiş ve sağlıklı yolculuk yapmak için kullanılmaktadır. Sürücülerin dikkati dağılmaması ve gözlerinin yoldan ayrılmaması için geliştirilen uygulama gidilecek yönü sesli bir şekilde sürücüye iletir. Bu sayede güvenli yolculuk yapılır. Bunun dışında uygulama içerisinde işletmeleri ilgilendiren bir bölüm de bulunmaktadır. Bu bölüm ile kişiler gidecekleri bölge hakkında yorumları okuyabilir ve değerlendirme puanlarını görebilir.

Google Yorum Satın Alma İşlemi

Google yorum satın al işletmelerin çok sık yaptığı bir taktiktir. Bu taktik işletmenin internet üzerindeki değerlendirme puanını ve olumlu yorumunu yükseltmektedir. Bu işlem sayesinde bilinmeyen işletmeler internet üzerinde görünürlüğünü arttırır. Ayrıca yorumların ve değerlendirmenin yüksek olduğu işletmeler o bölgenin popüler işletmesi olarak başta görünür.

Google yorum satın al işlemi için işletme sahipleri yorum satışı yapan siteler ile anlaşmalıdır. Amatör olarak işletme sahipleri de yorum girişi yapabilir. Fakat profesyonel yorumlardan elbette farkı olmaktadır. Google Maps yorumları algoritmalar halinde yapılmaktadır. Bunun sebebi ise kullanıcıların objektif yorum yapmasını sağlamaktadır. Bu algoritmalardan en önemli olanı maildir.

Google Maps işletmelerinden birine yalnızca tek mail adresi ile yorum yapılabilir. Mail adresleri de bilindiği üzerine zor alınmaktadır. Bu nedenle işletme sahipleri mail satın almak zorundadır. Bunun dışında yorumlar içerisinde anahtar kelimelerin geçmesi gerekir. Bu anahtar kelimeler ise işletmeden işletmeye değişmektedir. Google Maps yorumlarını işletme sahipleri de paylaşabilir fakat bu durum profesyonellerden çok daha yavaş bir süreç içerisinde olur.

Google Maps Yorum

Google Maps yorum satın al seçeneği sayesinde yeni açılan işletmeler ve haksız yere kötü yoruma maruz kalan işletmeler faydalanmaktadır. Fakat kötü işletmecilik anlayışı olan kişiler de yorum satın alarak müşterinin ilgisini çekmektedir. Bu tarz kötü işletmecilik yapan yerler internet üzerinde popüler görünse de orijinal müşteriler tarafından alınan kötü yorumlardan dolayı popülerliği düşebilir.

Google maps yorumları kalıcı yorumlardır. Hiçbir şekilde ne yorum atan tarafından ne de işletme tarafından yorumlar silinemez. Bu sebeple işletmeler kötü değerlendirme ve kötü yorum almamaya çalışmalıdır. Çünkü artık Google Maps kullanıcıları iyi yorumlara değil kötü yorumları filtreleyerek okumaktadır. Bu da ne kadar iyi yorum satın alınırsa alınsın kötü yorum alınmaması gerektiğini göstermektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir